CEOI 2017 se je začelo!

Submitted by mjekovec on Tue, 07/11/2017 - 10:57

Veseli nas, da lahko naznanimo začetek 24. srednjeevropske olimpijade iz računalništva in informatike, ki jo tokrat gostimo v Ljubljani na Fakulteti za računalništvo in informatiko! Za več informacij, tekmovalne naloge iz programiranja, rezultate in utrinke s tekmovanja obiščite spletno stran.

Srednjeevropsko tekmovanje iz računalništva in informatike (CEOI) je vsakoletno tekmovanje za srednješolce. Vsaka sodelujoča država lahko na tekmovanje pošlje ekipo štirih tekmovalcev in dveh spremljevalcev. Letošnje leto gostimo 15 ekip iz 14 držav (v abecednem redu): Avstrija, Azerbajdžan, Češka, Gruzija, Hrvaška, Izrael, Italija, Madžarska, Nemčija, Poljska, Romunija, Slovaška, Slovenija in Švica.

Vse sodelujoče ekipe prisrčno pozdravljamo v Ljubljani in jim želimo uspešen nastop na tekmovanju!